DZIEŃ KOBIET W KLASIE 4A

10 marca 2024
Dzień Kobiet obchodzony jest na całym świecie 8 marca. To wyjątkowa okazja do uhonorowania i celebrowania siły, determinacji oraz wkładu kobiet w społeczeństwo.
Dzień Kobiet w szkole to doskonała okazja do zwrócenia uwagi na ważną rolę, jaką kobiety odgrywają w naszym codziennym życiu, dlatego chłopcy
z klasy 4a postanowili uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Oprócz przygotowanych przeróżnych konkurencji, nagradzanych słodyczami i wspaniałych prezentów przygotowali coś jeszcze… Ponieważ chcieli, aby ich koleżanki z kolasy poczuły się naprawdę docenione, biorąc pod uwagę najlepsze cechy ich charakterów i osobowości, nagrodzili każdą z nich tytułem „MISS”.
W ten sposób nasze „małe kobietki” zostały przystrojone szarfami z tytułem m.in. miss życzliwości, pracowitości, lojalności czy pozytywnego myślenia. Chłopcom gratulujemy pomysłu, a dziewczynkom życzymy, aby przez całe życie były doceniane za to, jakie są każdego dnia.