Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Image

Ja Polak, ja Patriota

11-11-2019

Fotorelacja z wręczenia nagród w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Ja Polak, ja Patriota" organizowanym przez naszą szkołę.

zobacz

Czytaj więcej

Święto Niepodległości - akademia

08-11-2019

W dniu 8 XI odbyła się akademia ku czci NIEPODLEGŁEJ

W naszej akademii uczestniczył również Ksiądz Biskup Jan Wątroba.

Czytaj więcej

Święto Niepodległości

07-11-2019

Fotorelacja z Dnia Niepodlełości w naszej szkole (zobacz).

Czytaj więcej

Kangur Matematyczny

04-11-2019

Kangur Matematyczny w Regionie Rzeszowskim zaprasza do udziału w XXIX edycji Konkursu, która odbędzie się  19 marca 2020 r. o godz. 9:00.

Czytaj więcej

Alfik Matematyczny

04-11-2019

 W środę 27 listopada 2019 odbędzie się ogólnopolski konkurs Alfik Matematyczny. Termin nadsyłania zgłoszeń do XXV edycji upływa 6 listopada 2019 r. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Czytaj więcej

Olimpiada Informatyczna Juniorów

04-11-2019

16 września wystartowała XIV edycja Olimpiady Informatycznej Juniorów (OIJ). Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do spróbowania swoich sił w tym informatycznym i programistycznym konkursie. Zawody I stopnia OIJ stanowią dla uczniów łagodne wprowadzenie do programowania. Składają się z trzech tur: testu z algorytmiki i programowania w języku Python lub C++ (do wyboru), tury kilku łatwiejszych zadań programistycznych i tury nieco trudniejszych, algorytmicznych zadań.

Czytaj więcej

Szkolna liga badmintona

04-11-2019

W listopadzie rusza Szkolna liga badmintona.Zapraszamy chętnych do udziału.

Formularz

Regulamin

Plakat

 

 

Czytaj więcej

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Mój pupil w obiektywie” dla klas 1-3

04-11-2019

31.10.2019r. miało miejsce rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Mój pupil w obiektywie”, którego organizatorem była SP nr 18 w Rzeszowie. Z naszej szkoły wzięło udział pięcioro uczniów klas 1-3. Jednym z wyróżnionych w tym konkursie był nasz uczeń– Jakub Porada z kl.3a. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe (zobacz).

Czytaj więcej

1 listopada

02-11-2019

Jak co roku, już po raz kolejny 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych , nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 10 w Rzeszowie, kwestowali na rzecz Towarzystwa Św. Brata Alberta na cmentarzu Rzeszów - Przybyszówka. Od wczesnych godzin rannych pełnili swój dyżur, zbierając datki na ubogich i potrzebujących. Kwesta spotkała się z dużą hojnością i zrozumieniem ludzi, którzy w tym dniu odwiedzali groby swoich bliskich.

Zobacz

Czytaj więcej

Pamiętali o poległych

31-10-2019

Klasa Ia  wraz z wychowawczynią  zapaliła znicze pod pomnikiem Poległych za Ojczyznę i obeliskiem kapitana Ignacego Deca. Oba te miejsca znajdują się na placu szkolnym i obowiązkiem uczniów naszej szkoły jest opieka i pamięć o tych co oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.  Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim. Dlatego ten szczególny dzień jest dla nas tak ważny, podtrzymujemy dzięki temu naszą pamięć o zmarłych, co pozwala im w pewien sposób być wciąż wśród nas - żywych (zobacz).

Czytaj więcej

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Ja Polak, Ja Patriota”

31-10-2019

 

 

Jury konkursu wyłoniło, zgodnie z kryteriami oceniania zawartymi w regulaminie,  najlepsze prace:

 

Czytaj więcej

Kwesta

31-10-2019

Szkole Koło Caritas - uczniowie klas siódmych i ósmych będą 1 XI kwestować na naszym cmentarzu na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy Św. Brata Alberta.

Czytaj więcej

Pamiętamy

31-10-2019

Uroczystość Wszystkich Świętych – w Kościele Katolickim jest uroczystością ku czci wszystkich, którzy osiągnęli stan zbawienia i przebywają w niebie. Przypada corocznie na dzień 1 listopada. 2 listopada obchodzimy Dzień Zaduszny - wspomnienie tych, którzy odeszli.

W te szczególne dni pamiętajmy zarówno o bliskiej i dalszej rodzinie jak również, o tych którym zawdzięczamy wychowanie, wolną ojczyznę, jak również o tych którzy leżą w bezimiennych lub zapomnianych grobach.

Zatrzymajmy się nad swoim ziemskim życiem.

Czytaj więcej

Ja za 20 lat

31-10-2019

W Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Literackim „Ja za 20 lat”, zorganizowanym w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, wyróżnienie otrzymał Seweryn Karpiński z kl. VIb.
 Podsumowanie Konkursu odbyło się w dniu 29.10.2019r. w siedzibie Urzędu Miasta Rzeszowa w Ratuszu.

Zobacz

Czytaj więcej

Europejski Tydzień Kodowania

31-10-2019

Code Week to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem. Zagadnienie nauki programowania z roku na rok przybiera na sile ze względu na rosnące potrzeby rynku pracy i walory edukacyjne, takie jak rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia (Zobacz).

Dzieci z naszego przedszkola z grupy P2 i P3 również wzięły udział w tej inicjatywie za co otrzymaliśmy certyfikaty.

Czytaj więcej

Lipa 2019

31-10-2019

18 października w Domu Kultury BEST w Bielsku-Białej miała miejsce literacka gala finałowa –z udziałem młodych laureatów XXIII Ogólnopolskiego i XXXVII Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2019. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Aurelia Gubernat oraz Emilia Pospieszny. Spotkanie uświetnił swoim występem znakomity artysta Czesław Mozil.
Przewodniczący jury Tomasz Jastrun podziękował uczestnikom i pogratulował wysokiego poziomu konkursu. Nagrodę z rąk Wiceprezydenta Bielska-Białej Adama Ruśniaka osobiście odebrała Emilia Pospieszny.

Czytaj więcej

Składki na RR

21-10-2019

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty na Radę Rodziców na rok szkolny 2019/2020. Rodziców.
W roku szkolnym 2019/2020 składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi 40 zł, na drugie i kolejne dziecko 20 zł.
Wpłaty należy dokonać do Trójki Klasowej. Jeden rodzic z klasy przesyła całą kwotę na konto Rady Rodziców podając w tytule nazwę klasy.

Czytaj więcej

KREMÓWKA PAPIESKA

14-10-2019

W piątek 11 października 2019r. w naszej szkole członkowie Szkolnego Koła Caritas sprzedawali KREMÓWKĘ PAPIESKĄ. Inicjatywa ta była częścią obchodów XIX Dnia Papieskiego i tradycją naszej szkoły. W tym roku sprzedano 150 sztuk J. Zebrane pieniądze zostaną wpłacone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Czytaj więcej

Pasowanie na ucznia

14-10-2019

W środę 9 października 2019r. w naszej szkole odbyło się PASOWANIE NA UCZNIA. Do szkolnej rodziny zostało przyjętych 34 uczniów klasy 1a i 1b.

Czytaj więcej

DEN 2019

12-10-2019

"Komu nieba były wrogiem zrobiły go pedagogiem."
Ja się jednak z tym nie zgadzam, swoje zdanie wypowiadam
Chlubą jest i wyróżnieniem, być - nauczycielem!

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

10-10-2019

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W najbliższy poniedziałek nie ma lekcji.

Świetlica pełni dyżur.

Czytaj więcej

Dyskoteka

10-10-2019

Samorząd Uczniowski zaprasza na dyskotekę (dla klas 4 - 8) dnia 24 X 2019 (czwartek), godz. 17.00 - 20.00.

Czytaj więcej

Segreguję, bo warto

07-10-2019

Rusza III edycja konkursu ekologicznego dotyczącego zbiórki makulatury
„Segreguję, bo warto!”
organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Czytaj więcej

Konkurs z Informatyki

04-10-2019

Zapraszamy do udziału w przedmiotowym Konkursie z Informatyki w roku szkolnym 2019-2020 dla uczniów szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Zobacz

Czytaj więcej

Konkurs historyczny

04-10-2019

Miasto Dębica, Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania z Wrocławia, Instytut Pamięci Narodowej Oddział we Wrocławiu oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Tarnów – Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy, w 80. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego, zapraszają do udziału w konkursie historycznym „Chcieliśmy wolnej Polski” adresowanym do młodzieży z województwa podkarpackiego i dolnośląskiego.

Czytaj więcej

Sukces w biegu na 100m

01-10-2019

Serdeczne gratulacje dla Floriana Guraka za zajęcie I miejsca w biegu na 100 m chłopców, w Indywidualnych Mistrzostwach LA, Szkół Podstawowaych.

Czytaj więcej

Konkurs klasowy

30-09-2019

W październiku obchodzimy Dzień patrona naszej szkoły. W związku z tym ogłaszamy konkurs dla klas 4-8 SP pt. „Król Jan III Sobieski – patron mojej szkoły”. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy na temat osobowości i wizerunku Jana III Sobieskiego. Prosimy, by na godzinie wychowawczej uczniowie w grupach przygotowali plakaty dotyczące biografii króla lub foldery prezentujące ciekawe fakty z życia władcy. Prace zwycięzców będą przedstawione podczas apelu.
Termin oddania prac 11.10.2019
Prace prosimy oddawać do p. E. Łagowskiej i K. Dąbrowieckiej

Czytaj więcej

Ja Polak, ja Patriota. Jakim patriotą jestem?

30-09-2019

Regulamin Konkursu Literackiego
„Ja Polak, ja Patriota. Jakim patriotą jestem?”

Czytaj więcej

Wspaniała wyprawa uczniów do Chorwacji

30-09-2019

Na dzień 13 września 2019 roku, czyli dzień wyjazdu na zagraniczną wycieczkę, wszyscy uczestnicy wyprawy czekali z niecierpliwością. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 w Rzeszowie, dzięki zaangażowaniu proboszcza naszej parafii – księdza Adama Podolskiego, pań dyrektor Jolanty Lotz i Anny Adasiewicz oraz pań Marzeny Mikulec i Dominiki Wójcik, mieli okazję odpocząć w jednym z krajów śródziemnomorskich. Celem podróży była Chorwacja, a dokładnie miasteczko Biograd na Moru. Głównym zadaniem – nawiązanie współpracy z tamtejszą szkołą podstawową.

Zobacz

Czytaj więcej

Multitest - Matematyka

29-09-2019

Ogólnopolski konkurs: Multitest (matematyka) będzie 22-10-2019 r. (wtorek), godzina 10:20 - sala 301.

(Liczba zgłoszonych uczestników Matematyka - kl. 4: 4, kl. 5: 6, kl. 8: 1).
Zobacz więcej

Czytaj więcej

#CODEWEEK2019 - mamy jakiś pomysł?

27-09-2019

Dla młodych PROGRAMISTÓW na świecie organizuje się mnóstwo akcji zachęcających do rozwoju pasji.

Ostatnio Nasza Szkoła dostała zaproszenie do udziału w CodeWeek.

Czytaj więcej

Konkurs internetowy z matematyki - ZAPROSZENIE z InstaKod

27-09-2019

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Organizatorem konkursu jest InstaKod.

Czytaj więcej

Razem możemy więcej...

27-09-2019

Podziękowanie dla Naszej Szkoły i Przedszkola za udział w akcji: "Opatrunek na ratunek".

Czytaj więcej

Wojewódzki Finał Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatlecyce

27-09-2019

Uczeń klasy 8b Florian Gurak osiągnął niebywały sukces. Nasz uczeń wywalczył III miejsce w Wojewódzkim Finale Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatlecyce.

(zobacz)

Czytaj więcej

Microsoft Office 365

26-09-2019

Microsoft Office 365

Dostępny dla każdego ucznia w Rzeszowie!

Czytaj więcej

Laureatki

18-09-2019

Nasze młode pisarki osiągnęły kolejny sukces. Emilia Pospieszny i Aurelia Gubernat zostały laureatkami XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2019”.

Czytaj więcej

Rowerowe środy

17-09-2019

Lubisz jazdę na rowerze ??? !!!
Chcesz pogłębić swoja wiedzę o tematyce rowerowej? Jak bezpiecznie poruszać się na rowerze?
Jak na naprawić i konserwować rower? Chcesz  zaplanować wycieczkę dla siebie i znajomych?

Przyjdź w środę  14.10-14.55, sala 109

Czytaj więcej

Robotyka klas I - zdjęcia

17-09-2019

Firma Dolina Robotów - zajęcia z robotyki dla klas 1 - 3 fotorelacja:

zobacz zdjęcia.

Czytaj więcej

Konkursy kuratoryjne - informacje

16-09-2019

Harmonogram

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konkursów kuratoryjnych.

Czytaj więcej

Zamkolandia

16-09-2019

Lubię matematykę - pod takim hasłem odbyła się "Zamkolandia" 15 września 2019 roku. Szymon Taranda rozmawiał z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Rzeszowie oraz nauczycielką matematyki, Zofią Matusiewicz, o tym, do czego matematyka w życiu jest potrzebna, jak można się jej uczyć, by nauka sprawiała przyjemność oraz jak radzić sobie, gdy od czasu do czasu trafiamy na trudności z nauką matematyki.

Posłuchaj!

Czytaj więcej

Kółko z informatyki

13-09-2019

@@@@@ Dzisiaj wystartowało Kółko z Informatyki (piątki godz. 14.10) @@@@@

Czy warto programować?

Jasne...

Czytaj więcej

Wygrają najlepsi - solidarność klasowa

13-09-2019

Do biegu, gotowi - start.

Ruszył konkurs na najbardziej solidarną klasę!

W związku z trwającą akcją zbierania głosów na nasze projekty w budżecie obywatelskim pragniemy wynagrodzić najbardziej aktywną klasę!

Czytaj więcej

Robotyka

11-09-2019

Firma Dolina Robotów zaprasza na pierwsze, darmowe zajęcia z robotyki.

Czytaj więcej

Budżet Obywatelski Miasta Rzeszowa na 2020

11-09-2019

Szanowni Państwo,

złożyliśmy wniosek w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Rzeszowa na 2020 rok obejmujący modernizację i rozwój strefy rekreacyjno-sportowej w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Zadanie to zakłada utworzenie boiska do siatkówki plażowej, mini siłowni plenerowej oraz remont i doposażenie istniejącego placu zabaw dla dzieci.

Czytaj więcej

Informacja odnośnie fluoryzacji

11-09-2019

Zgoda na fluoryzację udzielona w roku szkolnym 2018/2019 jest nadal obowiązująca.  

Czytaj więcej

Informacja odnośnie wszawicy

11-09-2019

Zakres obowiązków pielęgniarki szkolnej nie obejmuje profilaktycznych kontroli czystości głów. Rodzic/opiekun ma obowiązek samodzielnego wykonywania przeglądów czystości głowy u swojego dziecka.

Czytaj więcej

Propozycja ubezpieczenia InterRisk TU SA

09-09-2019

Oferta ubezpieczenia dzieci i młodzieży szkolnej na rok 2019/2020 firmy InterRisk TU SA wraz z ogólnymi warunkami ubezpieczenia oraz instrukcją dla rodziców zawarcia tego ubezpieczenia.

Czytaj więcej

Komunikat o dostosowaniach - Egzamin Ósmoklasisty

09-09-2019

Komunikat dyrektora Centralnej  Komisji  Egzaminacyjnej z 6sierpnia2019r.w sprawie szczegółowych  sposobów dostosowania  warunków  i  form  przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020.

Zobacz

Czytaj więcej

wywiadówka

08-09-2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rodziców z wychowawcami klas.

Czytaj więcej

Bezpłatne przejazdy dla uczniów

05-09-2019

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przypomina, że uprawnienia do bezpłatnych przejazdów dla uczniów do 21 roku życia zapisywane były do dnia 30 września 2019 r.
W związku z powyższym zapraszamy z kompletem dokumentów zgodnie z obowiązującą Uchwałą  Nr IX/173/2019 z dnia 26 marca 2019 r. Rady Miasta Rzeszowa celem przedłużenia w/w uprawnienia na kolejny rok szkolny (tj. do dnia 30.09.2020 r.)

Czytaj więcej

Rzeszów dla Bohaterów '39

03-09-2019

„Rzeszów dla Bohaterów '39” to akcja o charakterze patriotyczno-społecznym, została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pod Skrzydłem Anioła” wraz z Restauracją „Kulisy” w Rzeszowie z okazji rocznicy 80-lecia Wybuchu II Wojny Światowej, w ramach podziękowania Kombatantom i Seniorom z naszego regionu za trudy walki podczas II Wojny Światowej oraz konieczność bycia świadkami tej ważnej części naszej polskiej historii.

Czytaj więcej

Nowy rok szkolny

03-09-2019

Rozpoczęliśmy!!!

Zobacz galerię!

Czytaj więcej

Konkurs SCRATCH

02-09-2019

Szkoła przeprowadza wewnętrzny konkurs wśród uczniów, których zadaniem będzie stworzenie projektu programistycznego, wykonanego w programie Scratch (gra lub animacja), pt. „Mój świat przyszłości”.

Termin zgłaszania prac do pani Zofii Matusiewicz do 23 IX (eliminacje szkolne).

Jedna praca przechodzi do kolejnego etapu - ogólnopolskiego.

Czytaj więcej

Zaproszenie dla rodziców najmłodszych uczniów

25-08-2019

Spotkanie Organizacyjne dla Rodziców Uczniów zapisanych do Klas Pierwszych odbędzie się


29 sierpnia 2019r. o godz. 1800 w sali 02 (na parterze).

Czytaj więcej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

25-08-2019

Wakacje dobiegają końca. Czas powitać nowy rok szkolny. Plan uroczystości:

8.00 – Msza Św.

9.00 – Rozpoczęcie w szkole

Czytaj więcej

Konkursy kuratoryjne

13-08-2019

Nowy rok szkolny 2019/20 przynosi nowe wyzwania i nowe możliwości.

Kuratorium oświaty podało wymagania konkursowe dla konkursów przedmiotowych: zobacz.

Czytaj więcej

Utęsknione, oczekiwane wakacje!

24-06-2019

Czasu na rower, deskę, spacer.

Czasu na sen i dobrą książkę.

Czasu na spotkania, długie zabawy i rozmowy z przyjaciółmi.

Czasu na wyjazdy, wyprawy i wakacyjne przyjaźnie.

Czasu na to wszystko o czym się marzyło podczas roku szkolnego!

Czytaj więcej

Mistrz Słowa

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Mistrz Słowa

Czytaj więcej

Artysta Plastyk

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Artysta Plastyk

Czytaj więcej

Nutka Roku

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Nutka Roku

Czytaj więcej

Sportowiec Roku

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii

Czytaj więcej

Stały Bywalec

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Stały Bywalec

Czytaj więcej

Osobowość Roku

19-06-2019

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Osobowość Roku

 

Czytaj więcej

Omnibus Roku

19-06-2019

 Nominowani i wyróżnieni w kategorii Omnibus Roku

Czytaj więcej

"My unbelievable story" - konkurs literacki z języka angielskiego

18-06-2019

Dnia 31 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 8 w Rzeszowie odbyło się rozdanie nagród w konkursie literackim z języka angielskiego "My unbelievable story". Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania w języku angielskim na 200 słów na temat "Moja niewiarygodna historia". Nasze uczennice z klasy 5a Patrycja Ziemińska zdobyła III miejsce, a Anna  Szemraj - wyróżnienie. Uczennicom GRATULUJEMY! Opiekunem uczennic jest pani Marzena Mikulec.

Zobacz więcej

Czytaj więcej

Rozdanie świadectw

18-06-2019

Po wspólnym uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/19, serdecznie zapraszamy na dalszą część do sal, według klas:

Czytaj więcej

Laureat Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego

14-06-2019

Dnia 14 czerwca 2019r. w sali sesyjnej Ratusza przy ul. Rynek 1 w Rzeszowie odbyło się spotkanie Wiceprezydenta Miasta Rzeszowa Stanisława Sienko z laureatami tegorocznych konkursów przedmiotowych i olimpiad oraz ich opiekunami. Naszą szkołę reprezentował Oskar Kuliński, Laureat Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów, zdobywca III miejsca w województwie wraz z opiekunem naukowym panią Marzeną Mikulec. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali listy gratulacyjne oraz pamiątkowe albumy o Rzeszowie.

Zobacz

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego

14-06-2019

Wszystkich uczniów oczekujących wakacji, dumnych rodziców i wszystkich tych, którzy towarzyszyli dzieciom i młodzieży w trudach roku szkolnego

serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego!

Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 8.00

Uroczystości w szkole rozpoczną się o 9.15.

Czytaj więcej

Komers 2019

14-06-2019

Żadne słowo, żadna treść nie ujmie jak pięknie i przystojnie nasza młodzież bawiła się na komersie.

Zapraszamy do FOTORELACJI.

Film WALC.

Czytaj więcej

wycieczka kl. 7

13-06-2019

Zobaczmy jak po trudach tego roku odpoczywała nad polskim morzem się młodzież kl. 7!

Filmik

Czytaj więcej

Konkurs "Filmowy przeWODNIK"

10-06-2019

Referat ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w załączeniu przesyła regulamin konkursu filmowego:

 

"Filmowy przeWODNIK"

 

 

wraz z kartą zgłoszeniową, celem przesłania przedmiotowych informacji do podległych Państwu szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej

Bezpieczne Wakacje 2019 - konkurs dla dzieci i młodzieży

06-06-2019

„Bezpieczne Wakacje" to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Tegoroczna edycja rozpocznie się 1 czerwca. Od tego dnia, aż do 4 października 2019 r. można będzie nadsyłać prace w konkursie prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, a także w konkursie na profilaktyczny spot filmowy.

Czytaj więcej

IX Rodzinnym Turnieju Badmintona

05-06-2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Rodzinnym Turnieju Badmintona.

Czytaj więcej

GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

05-06-2019

Dnia 5 czerwca 2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7 w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej

FESTYN RODZINNY!

03-06-2019

Kilka słów o festynie...

Czytaj więcej

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY FESTYNU RODZINNEGO

30-05-2019

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY FESTYNU RODZINNEGO (SCENA)

02.06.2019

Godz.15.00-20.00

Zobacz

Czytaj więcej

Szkolny System Interwencji

30-05-2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w naszej szkole istnieje Szkolny System Interwencji – procedura zapewniająca bezpieczeństwo uczniów znajdujących się pod naszą opieką podczas zajęć szkolnych i pozaszkolnych organizowanych przez szkołę.

Czytaj więcej

Radio Rzeszów w ZSP10

30-05-2019

Dziś Pan  Szymon Taranda (Prezenter i Konferansjer Radia Rzeszów) wraz z młodzieżą szkolną ZSP10 rozmawiali na temat Muzyki.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania audycji w Radio Rzeszów - Zamkolandia, niedziela, godz. 10.00.

Jak powstaje muzyka

Zamkolandia - posłuchaj

 

Czytaj więcej

Zielone Dni: 1b

27-05-2019

Uczniowie klas 1 wzięli udział w ciekawych warsztatach prowadzonych przez pracowników Muzeum Okręgowego w Rzeszowie "Nie święci garnki lepią... Garncarstwo w pradziejach". Własnoręcznie ulepili z gliny piękne ozdoby, figurki i naczynia.

Zobacz galerię!

Czytaj więcej

Wyjazd na Politechnikę Rzeszowską

27-05-2019

22 maja klasa 7b oraz chętni uczniowie z klas: IIIa i 7a wzięli udział w XXI pokazach z fizyki organizowanych przez Katedrę Fizyki Politechniki Rzeszowskiej. W programie znalazły się doświadczenia z zakresu mechaniki, dźwięku czy optyki. Ciekawe oraz dokładnie wyjaśniane eksperymenty demonstrowane były przez pracowników naukowych uczelni.

Uczniom przypadła do gustu taka forma zdobywania i pogłębiania wiedzy. Już są ciekawi co będzie w przyszłym roku.

Zobacz galerię!

Czytaj więcej

Piknik Nauki EKSPLORACJE 2019

27-05-2019

Piknik Nauki EKSPLORACJE 2019

Czytaj więcej

Liga matematyczna - wyniki

22-05-2019

Mistrzem matematyki w wadze ciężkiej zostali:

Małgorzata Dobrzańska oraz Michał Pater

Mistrzem matematyki w wadze lekkiej został Miłosz Pustelniak

GRATULUJEMY!!!

 

Czytaj więcej

FESTYN RODZINNY

20-05-2019

PROGRAM

FESTYN RODZINNY

02.06.2019

GODZ.15.00 - 20.00

Czytaj więcej

Konkurs polonistyczno - informatyczny

19-05-2019

Wszelkich pasjonatów pięknego pisania zapraszamy na konkurs polonistyczno - informatyczny:

Wakacje na których nie byłem

Czytaj więcej

Pisanie piórem podnosi kulturę

19-05-2019

Wyniki Konkursu Pięknego Pisania
„Pisanie piórem podnosi kulturę”

To już kolejny rok zmagań z piórem. Jesteście wspaniali! W każdej pracy widać zaangażowanie i gorące serce. Dziękujemy, że pomimo trudów związanych
z okiełznaniem narzędzia piszącego nadal chętnie dzielicie się z nami wynikami swojej pracy.

Czytaj więcej

Liga Polonistyczna w klasach 7,8 SP i IIIG zakończona!

19-05-2019

A oto najlepsi:

Klasy 7:

I miejsce: Aleksandra Cisek kl.7b
II miejsce: Michał Pater kl.7b
III miejsce: Zuzanna Bocheńska kl.7b

Czytaj więcej

Zielone Dni

13-05-2019

Rozkład zająć i wycieczek

Czytaj więcej

szkolna matematyczna liga zadaniowa

13-05-2019

Zaproszenie do etapu III.

Czytaj więcej

Liga matematyczna - wyniki

12-05-2019

szkolna matematyczna liga zadaniowa

Wyniki etapu pierwszego i drugiego!

 

Czytaj więcej

Wybór szkoły

08-05-2019

Uczniów kl. III gimnazjum i kl. VIII Szkoły Podstawowej prosimy o zapoznanie się z dokumentami zamieszczonymi na stronach RESMAN:

Kliknij tutaj

Czytaj więcej

Kl. 4C w RADIO

06-05-2019

Uczniowie kl. 4c odwiedziły Radio Rzeszów. Szymon Taranda pytał o ciekawe, kreatywne i nietypowe sposoby na spędzanie wolnego czasu.

No masz młodzież to prawdziwe gwiazdy mikrofonu: posłuchaj.

Zobacz galerię.

Czytaj więcej

Zbrodnia katyńska

27-04-2019

"Jeśli zapomnę o Nich, Ty Boże na Niebie, Zapomnij o mnie (...)!
Akademia upamiętniająca rocznicę zbrodni katyńskiej.

Zobacz galerię

Czytaj więcej

Konkurs informatyczno - plastyczny

26-04-2019

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie "Wakacje na których nie byłem"

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu fotomontażu na temat: "Wakacje na których nie byłem".

Czytaj więcej

Egzamin ósmoklasisty

17-04-2019

Nasi uczniowie na pierwszym egzaminie ósmoklasisty.

Zobacz galerię

Czytaj więcej

Odpowiedzialność prawna nieletnich

16-04-2019

Zapraszam Rodziców (w szczególności  VII, VIII SP, 3G) i Nauczycieli na prelekcję "Odpowiedzialność prawna nieletnich" - asp. Tomasz Surowiak Referat ds. Nieletnich i Patologii.

Termin: 26.04.2019r. godzina 17.00

Sala: 02.

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne

16-04-2019

Niech te święta będą pełne nadziei i wiary,radosnych spotkań przy wielkanocnym stole,oraz smacznego święconego jajka.

Czytaj więcej

Wywiadówka

15-04-2019

Serdecznie Państwa zapraszamy na spotkanie z Rodzicami.

Początek, godz. 17.00 w salach z wychowawcami klas.

 

Czytaj więcej