Rekord dla Niepodległej

Nasza Szkoła bierz udział w Rekordzie dla Niepodległej, w piątek, 9 listopada br.

We wszystkich placówkach i szkołach na Podkarpaciu w uroczysty sposób wybrzmi czterozwrotkowy Mazurek Dąbrowskiego.

„9 listopada 2018 r. o godz. 11.11 zachęcamy dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców, z całej Polski i poza jej granicami, do włączenia się do akcji „Rekord dla Niepodległej”. Wspólnie z Radą Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej proponujemy ogólnonarodową formę uczczenia 100-lecia niepodległości. Chcemy, aby w piątek 9 listopada, w ostatni pracujący dzień przed Dniem Niepodległości, we wszystkich szkołach w Polsce i poza granicami wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego”– napisała minister Anna Zalewska.