Jasełka szkolne

Boże Narodzenie to czas, kiedy ludzie stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach.

Aby podkreślić wyjątkowy nastrój tych świąt, tradycyjnie w naszej szkole 18 stycznia 2019 r. odbyło się przedstawienie Bożonarodzeniowe – JASEŁKA oraz wspólny wieczór kolędowania. Tegoroczna inscenizacja została przygotowana przez zespół Szkolnego Koła Teatralnego pod opieką Pana Stanisława Skiby. Przybliżyła wszystkim uczestnikom atmosferę tego szczególnego czasu. Oprawę wokalną przygotował Pan Marcin Lorenc. Polskie kolędy oraz utwory o Bożej Dziecinie w pięknym wykonaniu uczennic: Joanny Sołek i Kamili Majki wprowadziły wszystkich zebranych w radosne przeżywanie tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia. Po zakończonym spektaklu głos zabrała Pani Dyrektor mgr inż. Jolanta Lotz, która podziękowała wykonawcom oraz złożyła życzenia na Nowy 2019 Rok.

Dziękujemy WSZYSTKIM za obecność oraz wspólne kolędowanie.