Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

konkurs informatyczny web.Master

Uprzejmie informujemy, że za klika tygodni odbędzie się kolejna - IV już edycja wojewódzkiego konkursu informatycznego „web.Master podkarpacki”.


Organizatorem wydarzenia są Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Konkurs adresowany jest dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego województwa. Formuła konkursu ma na celu rozwijanie w młodzieży umiejętności związanych z programowaniem stron WWW. Poprzez organizację tego wydarzenia chcemy także promować nasz region jako wyróżniający w się w zakresie rozwoju sektora informatycznego.
 
Konkurs „web.Master Podkarpacki” będzie przebiegał dwuetapowo. Pierwszy etap obędzie się 7 marca 2019 r. w formie testu umieszczonego na platformie e-learningowej. Prosimy by młodzież rozwiązywała go w szkolnej sali komputerowej z zachowaniem zasad pracy samodzielnej. Test będzie realizowany w podziale na kategorie „Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów” oraz „Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych”. W drugim etapie, dotyczącym umiejętności praktycznych, weźmie udział 15 najlepszych uczniów z każdej kategorii wybranych na podstawie wyników etapu pierwszego. Odbędzie się on 21 marca 2019 r. w siedzibie Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie - budynek przy ulicy Wincentego Pola 1.
 
W związku ze zmianami w regulaminie prosimy się z nim szczegółowo zapoznać.
 
Harmonogram konkursu znajduje się na stronie:
http://webmasterpodkarpacki.pl/wp-content/uploads/2019/01/zalacznik-nr-1-do-regulaminu-konkursu-informatycznego.pdf
 
Zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zgłoszenia do P. Matusiewicz
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2019 r.