Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Program Drzwi Otwartych

 

 

 

 

przedszkole - P1
Zajęcia plastyczno - konstrukcyjne, zabawy z chustą animacyjną – p. L.Dereń-Świder, p. A.Sztaba, p. B.Strzępek

przedszkole - P2
Doświadczenia fizyczne i chemiczne, zajęcia taneczne – p. M.Drygaś, p. K.Brzozowska, p. M.Barć

przedszkole - P3
Zabawy z tablicą multimedialną, zabawy i gry stolikowe – p. A.Sztaba, p. M.Barć


świetlica
10.00 – występ zespołu teatralnego „Mali aktorzy na małej scenie” – przedstawienie „Baśniowy ambaras”- p.A.Mikulec
10.45  –  pokazowe zajęcia zespołu tanecznego „Biedronki” – p. A.Grodecka
„Miasteczko ruchu drogowego” prezentacja i zabawy – mała sala – p.R.Sosnowska-Pyra, p.A.Kuś

sala 02
10.00 – Spotkanie dla Rodziców dzieci przedszkolnych – p. dyr. J.Lotz
11.00 – Spotkanie dla Rodziców przyszłych uczniów klasy I SP – p. dyr. J.Lotz
11.45 – Spotkanie z absolwentami naszej szkoły  – p .B.Panasiuk, p. E.Łagowska, p. K.Dąbrowiecka,     sala 101
Układanie mapy politycznej Europy z puzzli, prezentacja prac uczniowskich i zasobów pracowni przyrodniczej  – p. M.Urbanik

sala 102
Gry i zabawy językowe, prezentacja – p. R.Szerer, p. E.Augustyn
10.00-10.15 – Quiz z j.angielskiego kl.4 - 6 SP
11.00-11.15 - Quiz z j.angielskiego kl.7-8 SP i kl.3 Gim - p. M.Mikulec, p. D.Wójcik

sala 107
Gry i zabawy matematyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, prezentacja projektów matematycznych – p. B.Bończak, p. D.Hejnas

sala 108
Zajęcia kreatywne, gry dydaktyczne z j. polskiego – p. S. Skiba,
Wystawa prac konkursowych „Pisanie piórem podnosi kulturę”, finał konkursu „Bohater naszych lektur” - p.  A. Pojasek-Sołek
10.00-12.00 – Konkurs Savoir vivre dla wszystkich chętnych, rozstrzygnięcie konkursu o godzinie 12.00

sala 109
Występ szkolnej grupy wokalnej, karaoke-p.M.Lorenc
10.30 - prezentacje gry na instrumentach uczniów naszej szkoły

sala 120
Malowanie gipsowych form – p. M.Piekarz

sala gimnastyczna
Gimnastyczny tor przeszkód, zajęcia sportowe, rozgrywki w badmintona – p.P.Bartłomiejczuk, p.A.Groch-Kornak, p.P.Iwaszek    sala 201
Gry edukacyjne na tablicy interaktywnej, malowanie farbami prac pt. „Idzie wiosna” – p. A. Grodecka, p. A. Mikulec

sala 202
Gra w szachy, gry edukacyjne na tablicy interaktywnej, „Pomyśl i zrób to sam” -zadania do wykonania (zbieranie punktów - czeka nagroda w bibliotece szkolnej) - p. E. Michałowska

sala 203
Gry planszowe i edukacyjne, zadania dla każdego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej – p.I.Witowska-Niedbalec

sala 205
Mini  ZOO - wystawa  zwierząt – p. W. Węglowski

sala 208
Doświadczenia fizyczne i chemiczne prezentowane przez Klub Młodego Odkrywcy (grupa Sokrates), prezentacja dotycząca KMO działającego w szkole, godz. 10.00 konkurs „Czy znasz symbole pierwiastków chemicznych”– p. B.Panasiuk, p.St.Rudzki

sala regionalna
„Jak było dawniej”- ekspozycja starych zdjęć, narzędzi, wyposażenia domów, prezentacja ich używania – p. E.Łagowska

stołówka
Zapraszamy na kawę, herbatę, wodę i pyszne ciasto.

 

Biblioteka
Prezentacja zasobów biblioteki szkolnej, konkurs „Pomyśl i zrób to sam” - zadania do wykonania i nagrody - p.B.Baranowska

sala 302 - poddasze
Wystawa Kronik Szkolnych – p.D.Dworak

sala komputerowa
Film o szkole, gry i animacje w Scratch, grafik komputerowy, to coś dla mnie – p. Z.Matusiewicz, p. E.Grala