GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Dnia 5 czerwca 2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury przy ul. Okrzei 7 w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Statuetkę Prymu odebrał nasz uczeń Oskar Kuliński, który jest laureatem  trzeciego miejsca Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum. Wojewoda Podkarpacki pani Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty pani Małgorzata Rauch pogratulowały wszystkim uczestnikom Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych oraz podziękowały nauczycielom i rodzicom za trud wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy. Gratulacje należą się również opiekunowi naukowemu pani Marzenie Mikulec.

Zobacz galerię.