Informacje dla Rodziców

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

Urząd Miasta Rzeszowa we współpracy z pracownikami Instytutu Nauk Socjologicznych Uniwersytetu Rzeszowskiego realizuje badania dotyczące różnych aspektów jakości życia w Rzeszowie. Są to już kolejne badania realizowane w ramach „Rzeszowskiej Diagnozy Społecznej”, a ich wyniki pomagają władzom miasta wyznaczać kierunki dalszych działań. Tym razem badanie jest skierowane do rodziców/opiekunów, których dzieci uczęszczają do rzeszowskich szkół.

Ankieta jest w pełni anonimowa. W ramach badania nie będą zbierane jakiekolwiek dane osobowe. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych.

Żeby wypełnić ankietę wystarczy kliknąć tutaj

W razie pytań lub wątpliwości odpowiedzi udzielą prowadzący badanie socjologowie z Uniwersytetu Rzeszowskiego: dr Krzysztof Piróg oraz dr Hubert Kotarski (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W roku szkolnym 2019/2020 składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi:

• 40 zł,
  • na drugie i kolejne dziecko 20 zł.

Wpłaty należy dokonać do Trójki Klasowej. Jeden rodzic z klasy przesyła całą kwotę na konto Rady Rodziców podając w tytule nazwę klasy.

Nr rachunku: 60102044050000290205564705

Stan konta Rady Rodziców na dzień 17.09.2019: pozostało 2585, 37 zł.