Informacje dla Rodziców

Miło nam poinformować, że na stronie internetowej Urzędu Miasta http://bip.erzeszow.pl/edukacja/wydzial-edukacji/oddzial-stypendiow/program-stypendialny-miasta-rzeszowa-pn-primus-inter-pares dostępna jest już informacja dot. Programu Stypendialnego Miasta Rzeszowa pn. Primus inter pares.

W szczególności,

Formami realizacji Programu są Stypendia:

1) Primus  szczegółowe informacje

2) Mistrz,   szczegółowe informacje

3) Młody inżynier,  szczegółowe informacje

4) Artysta,  szczegółowe informacje

5) Zdolny uczeń. szczegółowe informacje

Dzień Sportu w Naszej Szkole

Dołączamy do uczestników tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS), który obchodzony będzie w dniach 23 – 30 września 2018 r. po raz czwarty we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

W Rzeszowie powstała sekcja Rugby.

Trwają zapisy uczniów do sekcji.

Trwa nabór do drużyn!

Rugby ma także wejść w rozgrywki międzyszkolne.

W naszej szkole prawdopodobnie od przyszłego roku (od stycznia) powstanie taka sekcja.
Na ten czas nauczyciele WF proszą o informacje zwrotne.

Zajęcia są bezpłatne.

Propozycja Generali

rok szkolny 2018/2019

Każdy Rodzic podejmuje samodzielnie wszelkie decyzje dotyczące ubezpieczenia jego dziecka. Sam dokonuje wyboru firmy ubezpieczeniowej i wariantu ubezpieczenia. Szkoła nie prowadzi ubezpieczenia uczniów
Jolanta Lotz

Firma Generali (dotychczasowy ubezpieczyciel) proponuje indywidualną kontynuację ubezpieczenia dzieci.

Załączniki:
- Generali.