Budżet Obywatelski Miasta Rzeszowa na 2020

Szanowni Państwo,

złożyliśmy wniosek w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Rzeszowa na 2020 rok obejmujący modernizację i rozwój strefy rekreacyjno-sportowej w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Zadanie to zakłada utworzenie boiska do siatkówki plażowej, mini siłowni plenerowej oraz remont i doposażenie istniejącego placu zabaw dla dzieci.

Na to zadanie mogą głosować mieszkańcy posiadający zameldowanie na terenie miasta Rzeszowa – również dzieci.

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z wielką prośbą o poparcie zadań realizowanych na terenie osiedla Przybyszówka:

kategoria II – Zadanie nr 65 – Modernizacja i rozwój strefy rekreacyjno-sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 10 w Rzeszowie przy ul. Dębickiej;

kategoria III – Zadanie nr 104 – Rodzinny Piknik Integracyjny na osiedlu Przybyszówka.

Zasady i sposób glosowania:

1. elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania zamieszczonej na stronie internetowej: http://rbo.erzeszow.pl
  2. papierowo – za pośrednictwem karty do głosowania wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania.

Bardzo serdecznie prosimy – oddajcie głos dla szkoły i parafii!

Poproście swoich bliskich, swoich przyjaciół i znajomych o zagłosowanie na nasze projekty!

Wierzymy, że wspólnie osiągniemy sukces!!!

z wyrazami szacunku

Jolanta Lotz