Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Najlepsi uczniowie

za II semestr 2020/2021

Pełna lista:

 

Najlepsi uczniowie 2020/2021 czyli z wyróżnieniem lub średnią minimum 4,75 oraz ze wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem:

Klasa 1a

Wiktoria Akoto-Ampaw

Zuzanna Borek

Ksawery Byjoś

Felicjan Faluszczak

Lena Iwińska

Julia Jakubowska

Tomasz Jękot

Tymon Małyszek

Julia Marczak

Dominika Pizło

Maja Ptak

Marcelina Rak

Amelia Rzepka

Nikola Stach

Szymon Styka

Maksymilian Szpunar

Maria Żmuda

Klasa 1b

Oliwia Czajka

Hubert Dulik

Lena Fedko

Szymon Grobelny

Julia Janosik

Filip Mijalny

Lena Siuba

Aleksandra Świeca

Mikołaj Woś

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 1c

Matylda Czech

Zofia Woźny

Dawid Ptak

Wiktoria Betlej

Maksymilian Rusin

Lena Bajdas

 

Klasa 2a

Franciszek Trzeciak

Emilia Wójcik

Milena Bieniasz

Olgierd Szemraj

Julia Kwaśniak

Julia Krupa

Julia Pizło

Krystian Rusin

Klasa 2b

Anita Bogdan

Alicja Mac

Sandra Książkiewicz

Julia Szałęga

Natalia Mędrygał

Milena Czajak

Emiliana D’Andrea

 

klasa 3a

Jakub Ciejka

Juliusz Janosik

Krystian Kawalec

Oliwia Rzepka

Bartosz Toś

 

 

 

 

 

klasa 3b

Kamil Bartosik

Wiktoria Dziedzic

Kinga Jaszak

Tymoteusz Kawalec

Bartosz Ptak

Siemiński Erwin

Roksana Szczudło

Michał Warzybok

Ksawery Proskura

 

Klasa 4a

Maja Adamska

Weronika Bury

Aniela Być

Duży Marianna

Koryl Dorota

Szymon Kot

Krupa Antoni

Lorenc Dawid

Dawid Majta

Filip Micał

Julia Pastuła

Emmanuel Szmist

Paweł Walat

Wołowiec Nikola

Zamorska Eliza

Żmuda Jan

klasa 4b

Sebastian Dracz

Malwina Franczyk

Gabriela Madej

Sebastian Majka

Mróz Łucja

Bartłomiej Rogoz

Wiktor Drozd

Zuzanna Lubas

Sophie Witkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa 5a

Sylwia Pisarek

Antoni Graboś

Maciej Oślizło

Bartłomiej Szczudło

Milena Szuciak

Paulina Ziaja

Eryk Sadecki

 

klasa 6a

Sylwester Chmiel

Wojciech Czach

Roksana Ladzińska

Kornelia Szuciak

Oliwia Ziemińska

klasa 6b

Milena Dziedzic

Kalina Kuborek

Emilia Kwaśnik

Ignacy Wójcik

Zuzanna Czajka

klasa 6c

Babiarz Szymon

Bielecka Emilia

Bocheński Jakub

Broniek Malwina

Kogut Krzysztof 

Mikulec Amelia 

Niedzielski Wojciech

Pukała Oliwia

Rzepka Oliwia

Siuba Oliwia

Trzeciak Stanisław

 

klasa 7a

Jan Śliwiński

Hanna Wójcik

Patrycja Ziemińska

 

 

 

klasa 7b

Seweryn Karpiński

Katarzyna Krupa

Aleksandra Kwaśnik

Łukasz Siuba

Milena Wisz

Justyna Półchłopek

klasa 8a

Aurelia Gubernat

Kamila Majka

Michał Mytych

Kinga Styś

Tatiana Majdan

Anna Kobiałka

Maria Kobiałka

Joanna Kogut

Amelia Krupa

Daria Rusin

klasa 8b

Miłosz Pępek

Jakub Miąsik