Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Statuetki PRZYBYSZA

STATUETKI PRZYBYSZA

Regulamin przyznawania statuetek Przybysz 2019 (zobacz tutaj)

w roku szkolnym 2018/2019  otrzymali:

Omnibus Roku:

 Nominowani i wyróżnieni w kategorii Omnibus Roku

Kategoria

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

I.

1a

Krystian Kawalec

Antoni Graboś

1b

Kamil Bartosik

2a

Emmanuel Szmist

2b

Sebastian Majka

3a

Antoni Graboś

Kategoria

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

I. Omnibus Roku

4a

Kornelia Szuciak,

Oliwia Ziemińska

Hanna Wójcik

4b

Milena Dziedzic,

Kalina Kuborek

4c

Emilia Bielecka

5a

Hanna Wójcik

5b

Aleksandra Kwaśnik

6a

Aurelia Gubernat

6b

Wiktoria Wróbel

7a

Emilia Pospieszny

7b

Zuzanna Bocheńska

8a

Małgorzata Dobrzańska

8b

Natalia Czajak

Kategoria

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

I. Omnibus Roku

IIIa

Oskar Kuliński

Krzysztof Gozdek

Joanna Sołek

Oskar Kuliński

Krzysztof Gozdek

Joanna Sołek

Martyna Winiarska

IIIb

Martyna Winiarska

Osobowość Roku:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Osobowość Roku

 

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

II. Osobowość Roku

1a

Jakub Ciejka

Łucja Mróz

1b

Roksana Szczudło

2a

-

2b

Łucja Mróz

3a

Paulina Ziaja

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

II. Osobowość Roku

4a

Kornelia Szuciak

Zuzanna Bocheńska

4b

Milena Dziedzic

4c

Emilia Bielecka

5a

Hanna Wójcik

5b

-

6a

Kinga Styś

6b

Wiktoria Wróbel

7a

Tomasz Koryl

7b

Zuzanna Bocheńska

8a

Karolina Micał

8b

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

II. Osobowość Roku

IIIa

Joanna Sołek

Joanna Sołek

IIIb

Martyna Winiarska

Stały Bywalec:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Stały Bywalec

 

Klasa

Nominowani i wyróżnieni

III. Stały Bywalec

1b

Kamil Bartosik

1b

Tymoteusz Kawalec

1b

Gabriela Pizło

1b

Erwin Siemiński

2a

Eliza Zamorska

2a

Jakub Porada

2a

Jan Żmuda

2b

Zuzanna Pilecka

2b

Sebastian Majka

2b

Sebastian Dracz

2b

Arkadiusz Czach

2b

Damian Dynia

2b

Zuzanna Lubas

3a

Alan Kulik

3a

Sylwia Pisarek

3a

Bartłomiej Szczudło

III. Stały Bywalec

4a

Roksana Ladzińska

4a

Wojciech Czach

4b

Ignacy Wójcik

4b

Karol Graboś

4c

Krzysztof Kogut

4c

Miłosz Rusin

4c

Julia Miąsik

4c

Amelia Mikulec

4c

Oliwier Skała

4c

Oliwia Siuba

4c

Oliwia Pukała

5a

Jan Śliwiński

5a

Anna Szemraj

5b

Katarzyna Krupa

5b

Katarzyna Zamorska

7b

Radosław Sieracki

7b

Aleksandra Cisek

8a

Jakub Fila

III. Stały Bywalec

IIIa

Maksymilian Sikora

 

Sportowiec Roku:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii:

 

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

IV. Sportowiec Roku

1a

-

Bartłomiej Szczudło

1b

Cezary Mielecki

2a

Filip Micał

2b

-

3a

Bartłomiej Szczudło

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

IV. Sportowiec Roku

4a

Michał Dynia

Milena Wisz

4b

-

4c

-

5a

-

5b

Milena Wisz

6a

-

6b

-

7a

-

7b

Florian Gurak

8a

-

8b

Oliwia Gorzelany

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

IV. Sportowiec Roku

IIIa

Szymon Bielecki

Szymon Bielecki

IIIb

Dawid Gubernat

 

Nutka roku:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Nutka Roku

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

V. Nutka Roku

1a

-

Wiktoria Dziedzic

1b

Wiktoria Dziedzic

2a

-

2b

-

3a

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

V. Nutka Roku

4a

-

Amelia Mikulec

4b

-

4c

Amelia Mikulec

5a

-

5b

-

6a

Kamila Majka

6b

-

7a

-

7b

-

8a

-

8b

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

V. Nutka Roku

IIIa

Joanna Sołek

Joanna Sołek

IIIb

-

Artysta plastyk:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Artysta Plastyk

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VI. Artysta Plastyk

1a

-

Malwina Franczyk

1b

Bartosz Ptak

2a

-

2b

Malwina Franczyk

3a

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VI. Artysta Plastyk

4a

Oliwia Ziemińska

Jakub Bocheński

4b

Kalina Kuborek

4c

Jakub Bocheński

5a

Patrycja Ziemińska

5b

Paulina Lis

6a

Aurelia Gubernat

6b

-

7a

Milena Cyzio

7b

Anastaziia Shefer

8a

-

8b

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VI. Artysta Plastyk

IIIa

-

Sandra Iżyńska

Mistrz słowa:

Nominowani i wyróżnieni w kategorii Mistrz Słowa

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VII. Mistrz Słowa

1a

-

Michał Warzybok

1b

Michał Warzybok

2a

-

2b

Gabriela Madej

3a

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VII. Mistrz Słowa

4a

-

Emilia Pospieszny

4b

-

4c

Szymon Babiarz

5a

-

5b

-

6a

-

6b

-

7a

Emilia Pospieszny

7b

Radosław Sieracki

8a

-

8b

-

 

Klasa

Nominowani

Wyróżniony

VII. Mistrz Słowa

IIIa

Julia Cisek

Julia Cisek

 

W roku szkolnym 2017/2018  otrzymali: 


Kategoria „Super Przybysz Roku”:

 

Wyróżnienie otrzymali:

  • Kornelia Dulik
  • Oskar Kuliński
  • Krzysztof Gozdek
  • Joanna Sołek

 

 

Kategoria „Omnibus Roku”:

 

a) statuetkę przyznaje się uczniowi klasy 1 – 3 szkoły podstawowej, który ma najlepsze oceny z poszczególnych edukacji, osiągnięcia w pozaszkolnych konkursach z przedmiotów humanistycznych, językowych i przyrodniczo-matematycznych oraz wzorowe zachowanie,

b) statuetkę przyznaje się uczniowi klasy 4 – 8 szkoły podstawowej oraz uczniowi oddziału II i III gimnazjum (w okresie przejściowym od 1 września 2017 roku do 31 czerwca 2019 roku), który uzyskał najwyższą średnią ocen z przedmiotów obowiązkowych oraz wzorowe zachowanie;

 

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej nominowani:

Emmanuel Szmist – klasa 1a,

Maciej Oślizło – klasa 2a,

Karol Graboś – klasa 3b,  

Emilia Bielecka – klasa 3c.

Wyróżnienie otrzymał – Karol Graboś

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej:

Wyróżnienie otrzymała – Zuzanna Bocheńska

 

Klasy II – III Gimnazjum:

Wyróżnienie otrzymała – Marlena Brzyska

 

Kategoria „Osobowość Roku”:

 

statuetkę przyznaje się uczniowi, który jest wszechstronny, udziela się w wielu różnych dziedzinach życia szkoły: bierze czynny udział w akademiach/apelach /imprezach organizowanych przez szkołę, reprezentuje ZSP Nr 10 w uroczystościach środowiskowych, konkursach, pracuje na rzecz klasy i szkoły pełniąc różne funkcje, udziela się jako wolontariusz, rozwija swoje zainteresowania w kołach zainteresowań organizowanych w szkole, a także wyróżnia się kulturą osobistą w szkole i poza nią, bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem i charyzmą.

 

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej nominowani

Weronika Bury – klasa 1a,

Malwina Franczyk – klasa 1b,

Agnieszka Kobiałka – klasa 2a,

Oliwia Ziemińska – klasa 3a,

Milena Dziedzic – klasa 3b,

Amelia Mikulec – klasa 3c.

Wyróżnienie otrzymała – Milena Dziedzic

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej nominowani:

Aleksandra Kwaśnik – klasa 4b,

Michał Mytych – klasa 5a,

Wiktoria Wróbel – klasa 5b,

Emilia Pospieszny – klasa 6a,

Zuzanna Bocheńska – klasa 6b,

Julia Czach – klasa 7a,

Julia Czajak – klasa 7b.

Wyróżnienie otrzymała – Zuzanna Bocheńska

 

Klasy II – III Gimnazjum nominowani:

Joanna Sołek – klasa IIa,

Gabriela Strzępka – klasa IIb,

Marlena Brzyska – klasa IIIa,

Dominik Siuba – klasa IIIb

Wyróżnienie otrzymała – Marlena Brzyska

 

Kategoria „Sportowiec Roku”:

 

statuetkę przyznaje się uczniowi, który jest wszechstronny sportowo, godnie reprezentuje ZSP Nr 10 w Rzeszowie podczas zawodów sportowych, osiąga sukcesy sportowe na szczeblu międzyszkolnym, powiatowym, wojewódzkim lub ogólnopolskim, oraz otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

 

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej nominowani:

Bartłomiej Szczudło – klasa 2a,

Michał Dynia – klasa 3a,

Mikołaj Kawalec – klasa 3b

Wyróżnienie otrzymał – Michał Dynia

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej nominowani:

Milena Wisz – klasa 4b

Wyróżnienie otrzymała – Milena Wisz

 

Klasy II – III Gimnazjum nominowani:

Szymon Bielecki – klasa IIa, 

Szymon Ogórek – klasa IIIb

Wyróżnienie otrzymał – Szymon Bielecki

 


Kategoria „Nutka Roku”:

statuetkę przyznaje się uczniowi, który godnie reprezentuje ZSP Nr 10 w Rzeszowie osiągając sukcesy w dziedzinie muzyki na szczeblu międzyszkolnym, powiatowym, wojewódzkim lub ogólnopolskim, chętnie bierze udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych wzorowo reprezentując ZSP Nr 10 oraz otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej nominowani:

Kamila Majka – klasa 5a,

Julia Micał – klasa 6a.

Wyróżnienie otrzymała – Julia Micał

 

Klasy II – III Gimnazjum nominowani:

Joanna Sołek – klasa IIa,

Wyróżnienie otrzymała – Joanna Sołek

 

Katego
ria „Mistrz Słowa Roku”:

 

statuetkę przyznaje się uczniowi, który godnie reprezentuje ZSP Nr 10 w Rzeszowie osiągając sukcesy w dziedzinie recytacji literackiej lub form teatralnych na szczeblu międzyszkolnym, powiatowym, wojewódzkim lub ogólnopolskim, chętnie bierze udział w uroczystościach szkolnych i środowiskowych wzorowo reprezentując ZSP Nr 10 oraz otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

 

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej nominowani:

Milena Dziedzic – klasa 3b,

Amelia Mikulec – klasa 3c.

Wyróżnienie otrzymała – Amelia Mikulec

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej nominowani:

Anna Kobiałka – klasa 5a,

Radosław Sieracki – klasa 6b.

Wyróżnienie otrzymał – Radosław Sieracki

 

Klasy II – III Gimnazjum nominowani:

Julia Cisek – klasa IIa,

Wyróżnienie otrzymała – Julia Cisek

 

Kategoria „Artysta Plastyk Roku”:

 

statuetkę przyznaje się uczniowi, który godnie reprezentuje ZSP Nr 10 w Rzeszowie osiągając sukcesy w dziedzinie plastyki na szczeblu międzyszkolnym, powiatowym, wojewódzkim lub ogólnopolskim oraz otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

 

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej nominowani:

Łucja Mróz – klasa 1b,

Kalina Kuborek – klasa 3b.

Wyróżnienie otrzymała – Kalina Kuborek

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej nominowani:

Patrycja Ziemińska – klasa 4a,

Paulina Lis – klasa 4b,

Michał Mytych – klasa 5a,

Patrycja Czapka – klasa 6a,

Anastazja Shefer – klasa 6b,

Monika Kaszuba – klasa 7a.

Wyróżnienie otrzymał – Michał Mytych

 

Kategoria „Stały Bywalec Roku”:

 

statuetkę przyznaje się każdemu uczniowi, który w ciągu roku szkolnego opuścił maksymalnie 6 godzin lekcyjnych, usprawiedliwił je oraz otrzymał co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

 

Wyróżnienie otrzymali:

Klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej

Julia Pastuła

Rafał Sołek

Sebastian Pacyna

Bartłomiej Szczudło

Milena Szuciak

Kornelia Szuciak

Sylwester Chmiel

Wojciech Czach

Zuzanna Czajka

Karol Graboś

Maria Krupa

Ignacy Wójcik

Oliwia Pukała

Julia Miąsik

Amelia Mikulec

 

Klasy 4 – 7 Szkoły Podstawowej:

Jan Śliwiński

Wiktor Skała

Zuzanna Kawalec

Katarzyna Krupa

Justyna Półchłopek

Katarzyna Zamorska

Michał Mytych

Michał Rak

Jakub Pizło

Justyna Gniewek

Anna Adamska

Patryk Ciuba

Joanna Siuba

Radosław Sieracki

Julia Czach

Jakub Fila

 

Klasy II – III Gimnazjum:

Dawid Ciuba

Maksymilian Sikora

Maria Fila

Rozalia Moskwa

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!!