Rodzinny turniej badmintona

30 kwietnia 2024

W  dniu 27.05.2024 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 10 w Rzeszowie odbył się XI Rodzinny turniej Badmintona . W turnieju brało udział 18 zespołów rodzinnych.

Cieszymy się bardzo że po raz kolejny jesteście z nami i zauważacie jak ważne w procesie wychowawczym jest budowanie relacji rodzinnych

i społecznych poprzez uczestnictwo w aktywności fizycznej. Sport odgrywa ogromne znaczenie w życiu dzieci i młodzieży. Jest nie tylko źródłem radości i zabawy, ale również wpływa pozytywnie na ich rozwój fizyczny, zdrowotny, emocjonalny i społeczny. Dlatego tak ważne jest zachęcanie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu oraz promowanie aktywnego stylu życia.

Dziękujemy absolwentom naszej szkoły Dawidowi, Michałowi, Zuzi i Oskarowi którzy sędziowali pojedynki na boiskach, i inny którzy pomagali.
Organizatorami turnieju był UKS TKKF Sprint w Rzeszowie oraz Centrum Młodzieży w Rzeszowie.

Przygotowanie imprezy i sędziowie główni Pani Ewa Grala i Pan Paweł Iwaszek

Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali.

1.       Miejsce Stanisław Chochla i tato
2.       Miejsce Jakub Ceglarz i mama
3.       Miejsce  Maja Mytych i tato

1.       Miejsce Jan Chochla i tato
2.       Miejsce Norbert  Wolan i tato
3.       Miejsce Jakub Ciejka i tato

1.       Miejsce Bartłomiej Szczudło i tato
2.       Miejsce  Pastuła Julia i tato
3.       Miejsce Skoczylas Anna i mama

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w kolejnych latach.