Amelia Mikulec i Ignacy Wójcik zajęli I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

23 kwietnia 2023

Amelia Mikulec oraz Ignacy Wójcik
zajęli  I miejsca

w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych Welcome to Washington D.C.
zorganizowanym przez ZS nr 3 w Rzeszowie.

W marcu br. odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych Welcome to Washington D.C. Celem konkursu było doskonalenie znajomości języka angielskiego, popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży oraz zainteresowanie uczniów wiedzą o krajach anglojęzycznych. Formą konkursu była praca graficzna. Należało przygotować folder reklamowy wybranego zabytku w Waszyngtonie napisany w języku angielskim.
Nasi uczniowie Amelia Mikulec z klasy 8c zajęła I miejsce w kategorii FOLDER ARTYSTYCZNY,
a Ignacy Wójcik z klasy 8b zajął I miejsce w kategorii FOLDER PROFESJONALNY.

Opiekunami uczniów są
pani mgr Dominika Wójcik oraz pani mgr Marzena Mikulec.

Serdecznie gratulujemy!