Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci
i młodzieży 7-18 lat

25 stycznia 2024

Szanowni Państwo,

W imieniu Gigantów Programowania zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w promocji naszej akcji ,,Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży od 7 do 18 roku życia.

Celem akcji jest rozwijanie umiejętności cyfrowych i kompetencji przyszłości wśród najmłodszych. Warsztaty odbywają się w formie stacjonarnej

i online, z wykorzystaniem platform dostosowanych do wieku i umiejętności uczestników. Dla najmłodszych przygotowano m.in. zajęcia z Minecraft Education i Scratch, natomiast starsze dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi programiści,  pracując w językach programowania C++ czy Python.

Jesteśmy przekonani, że z Waszym wsparciem i zaangażowaniem w rozwój edukacji, możemy osiągnąć jeszcze większy sukces.

Informujemy również, że w tej edycji patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent miasta Rzeszów. Zajęcia odbędą się online.

W załączeniu znajdziecie Państwo informację prasową oraz plakat do wykorzystania w publikacji. Dodatkowo przesyłamy krótkie posty zachęcające rodziców do udziału w tej wartościowej inicjatywie.

Z góry dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że razem możemy przyczynić się do rozwoju cyfrowego dzieci w regionie.

Z poważaniem, Gwara Łukasz

Gwara Łukasz Specjalista do spraw kontaktu z placówkami

a: Giganci Programowania
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/508