Emilia Kwaśnik została FINALISTKĄ Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „GO WEST”

25 maja 2023

Emilia Kwaśnik została FINALISTKĄ
Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „GO WEST”.

Dnia 15 maja 2023r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie odbył się III etap Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „GO WEST”, który jest objęty patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Szkoły Języków Obcych PROMAR. Konkurs GO WEST odpowiadał poziomowi B1/FCE Common European Framework i był skierowany do uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej. Jego forma była zgodna z formą egzaminów brytyjskich, a III etap konkursu to był egzamin ustny, który trwał 15 minut. Należało odpowiedzieć na różnorodne pytani egzaminatorów, opisać przedstawione obrazki oraz stworzyć historyjkę z obrazków. Emilia poradziła sobie bardzo dobrze i została finalistką konkursu. Opiekunem Emilii jest pani mgr Marzena Mikulec.

Serdecznie gratulujemy!!!