Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana III Sobieskiego, Przedszkole Publiczne Nr 31

Najlepsi uczniowie

Najlepsi  uczniowie 2021/2022  czyli z wyróżnieniem lub średnią minimum 4,75  oraz  ze wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem za II semestr 2021/2022 

 

Klasa 1a 

Michał Bieniasz 

Antonina Kogut 

Zuzanna Micał 

Zuzanna Rzepka 

Kacper Trzeciak 

Szymon Wiech 

Zofia Wiercińska-Antar 

Natan Topolski-Fura 

 

 

Klasa 1b 

Blanka Bijoś 

Milena Ciejka 

Kamil Dracz 

Maksymilian Faryniarz 

Zuzanna Franczyk 

Laura Lubas 

Tomasz Mędrygał 

Karolina Mikosz 

Liliana Wiglusz 

Gabriela Żmuda 

Klasa 2a  

Wiktoria Akoto-Ampaw 

Zuzanna Borek 

Ksawery Byjoś 

Lena Iwińska 

Julia Jakubowska 

Tymon Małyszek 

Julia Marczak 

Maja Ptak 

Amelia Rzepka 

Nikola Stach 

Maksymilian Szpunar 

Maria Żmuda

Klasa 2b 

Hubert Dulik 

Lena Fedko 

Szymon Grobelny 

Filip Mijalny 

Lena Siuba 

Aleksandra Świeca 

Mikołaj Woś 

Julia Janosik 

Alicja Żala 

 

 

 

Klasa 2c 

Emilia Bałajewicz 

Jakub Głowa 

Maria Jamroga 

Matylda Czech 

Maksymilian Rusin 

Lena Bajdas 

Wiktoria Betlej 

Vlada Nyrkova 

Dawid Ptak 

Zofia Woźny  

 

Klasa 3a 

Franciszek Trzeciak 

Emilia Wójcik 

Julia Krupa  

Julia Kwaśniak 

Olgierd Szemraj 

Julia Pizło 

Krystian Rusin

Klasa 3b 

Anita Bogdan 

Milena Czajak 

Natalia Krupa 

Sandra Książkiewicz 

Alicja Mac 

Julia Szałęga 

 

klasa 4a 

Jakub Ciejka 

Jakub Klimasz 

Juliusz Janosik 

Krystian Kawalec 

Oliwia Rzepka 

 

 

 

 

klasa 4b

Kamil Bartosik 

Estera Ceglarz 

Wiktoria Dziedzic 

Kinga Jaszak 

Gabriela Pizło 

Bartosz Ptak 

Erwin Siemiński 

Roksana Szczudło 

Michał Warzybok

Klasa 5a

Weronika Bury 

Być Aniela 

Marianna Duży 

Krupa Antoni 

Lorenc Dawid 

Julia Pastuła 

Emmanuel Szmist 

Paweł Walat  

Zamorska Eliza  

Żmuda Jan

klasa  5b 

Sophie Witkowska 

Gabriela Madej 

Łucja Mróz 

Bartłomiej Rogoz 

 

 

 

 

 

 

klasa  6a  

Antoni Graboś 

Maciej Oślizło 

Milena Szuciak 

Paulina Ziaja 

Oliwa Żala 

Eryk Sadecki 

Bartłomiej Szczudło 

 

klasa  7a

Kornelia Szuciak 

Oliwia Ziemińska 

 

 

 

klasa  7b 

Milena Dziedzic 

Kalina Kuborek 

Emilia Kwaśnik 

Bartosz Kwiatek 

Ignacy Wójcik 

klasa  7c 

Szymon Babiarz  

Emilia Bielecka  

Jakub   Bocheński  

Amelia  Mikulec  

Wojciech Niedzielski  

Oliwia Pukała 

 

klasa  8a

Jan Śliwiński 

Hanna Wójcik 

Patrycja Ziemińska 

Emilia Iwińska 

Wiktor Skała 

Zuzanna Kawalec 

 

klasa  8b 

Seweryn Karpiński 

Katarzyna Krupa 

Aleksandra Kwaśnik 

Justyna Półchłopek 

Łukasz Siuba 

Milena Wisz 

Paulina Lis