Klasa 1a na Farmie Rzeszowskiej

15 września 2024

12 września klasa 1a wraz z wychowawcą wybrała się do Farmy Rzeszowskiej w ramach integracji klasowej. Atrakcji było mnóstwo: labirynt z kukurydzy, plac zabaw, huśtawki, trampoliny, dmuchańce, karuzela, piaskownica z kukurydzą, wielkie chomicze koło, łowienie rybek, rzut gumiakiem, kopalnia złota, karmienie zwierząt (kury, kaczki, króliki, konie i krówka) itp. Było też dużo urokliwych miejsc do odpoczynku i robienia pamiątkowych zdjęć. Dzieci miały też okazję powozić się wózkami, oglądnąć sprzęty rolnicze i stare zabytkowe samochody. Pogoda dopisała, a wspólne zabawy na świeżym powietrzu bardzo zbliżyły do siebie dzieci i pozwoliły im lepiej się poznać. I o to chodziło. Wszystkie dzieci były szczęśliwe.

Dziękujemy za pomoc Pani Karolince i Rodzicom.

Opracowała: A.Mikulec