Klasa 5b na Farmie Rzeszowskiej

06 października 2024

2 października klasa 5b udała się na Farmę Rzeszowską. Głównym celem wycieczki było wykorzystanie naszej wiedzy w praktyce na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, kulturalnego zachowywania się w transporcie miejskim i miejscach publicznych, co uczniowie zdali na szóstkę z plusem. Skorzystaliśmy również z licznych atrakcji, które oferowała farma między innymi były to basen z kukurydzą, farmerskie zwierzęta, mechaniczny byk, stodoła w stylu amerykańskim, labirynt w kukurydzy, plac zabaw, dmuchańce, karuzela, gry w kółko krzyżyk, zabytkowy Ford F-1, kopalnia złota, ptaszarnia, zielarnia, chill na leżaczkach, wyścigi na wózkach...i wiele, wiele innych. Cieszymy się, że mogliśmy tak intensywnie, wykorzystując uroki pięknej jesiennej pogody, spędzić ten czas.

Opracowała: Agnieszka Kuś