Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fiołek w ZSP nr 10 w Rzeszowie

18 października 2024

We czwartek 17 października 2024 r. odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta  Rzeszowa z mieszkańcami osiedla Przybyszówka.

Rozmawiano o tym jakie inwestycje już udało się zrealizować, przedstawiono najbliższe plany miasta a także rozmawiano o bieżących problemach. W spotkaniu wzięli udział, oprócz Prezydenta Rzeszowa także jego Zastępcy oraz Dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Przed spotkaniem z Prezydentem Miasta dyżury pełnili pracownicy Urzędu Miasta Rzeszowa, którzy przyjmowali wnioski i pisma od mieszkańców oraz informowali o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Na koniec spotkania Pan Prezydent Konrad Fijołek podziękował za to spotkanie, propozycje, wnioski, które złożyli mieszkańcy oraz Pani Dyrektor Annie Adasiewicz oraz Pani Wicedyrektor Marzenie Mikulec za serdeczne przyjęcie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 10 w Rzeszowie.

Opracowanie i zdjęcia: Agnieszka Kuś