Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki

09 czerwca 2024

Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki – MOC Odkrywców to popularnonaukowe wydarzenie edukacyjne, święto nauki i techniki w formie plenerowej zabawy dla małych i dużych odkrywców. XV edycja wydarzenia odbyła się na Politechnice Rzeszowskiej w sobotę 8 czerwca 2024 r.

Miasteczko piknikowe było zlokalizowane wokół budynku Rektoratu Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12. Wykłady i część pokazów prezentowane były w aulach i salach wykładowych. Nasza szkoła zaprezentowała się na stanowisku 219, a wystawę utworzył Zespół Przyrodniczy w składzie: Pani Beata Panasiuk, Pan Tomasz Wróbel, Pan Stanisław Rudzki. Nasze stanowisko reprezentowała Pani Dyrektor Anna Adasiewicz.

Odwiedzili nas również goście specjalni min.: Pan Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, podkarpacka kurator oświaty Dorota Nowak – Maluchnik, oraz przybysze z „Gwiezdnych wojen”.