ul. Dębicka 288, 35-213 Rzeszów 

sekretariat@zsp10.resman.pl

17 748 36 12

Nasza 

Szkoła

Spektakl muzyczny „Śpiąca Królewna”

16 kwietnia 2024

11 kwietnia 2024 r. uczniowie z klasy 4a uczestniczyli w musicalu „ŚPIĄCA KRÓLEWNA” w wykonaniu Teatru Bemowo z Warszawy. Wyjazd do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie był nie tylko świetną okazją do integracji zespołu klasowego, ale przede wszystkim możliwością obejrzenia wspaniałej muzycznej baśni familijnej, która opowiada o bezgranicznej miłości rodziców do dziecka i próbie jego ochrony przed błędami dorosłości. Zaskakującym elementem widowiska było to, że pojawiły się tu również postacie z innych bajek, a piękne piosenki porwały widzów w niezapomnianą, pełną przygód i zwrotów akcji podróż.

Bez wątpienia można stwierdzić, że musical ten, to przede wszystkim barwne przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, pełne humoru oraz bogatych dekoracji i kostiumów, które wywołało wiele emocji, radości i uśmiechu na buziach dzieci oraz opiekunów.

              Nie był to jednak koniec wycieczki. Korzystając z pięknej pogody udaliśmy się do rzeszowskich Ogrodów Bernardyńskich, gdzie uczniowie mieli możliwość spędzić czas w swoim towarzystwie, zacieśnić więzi przyjaźni i swobodnie porozmawiać.

              To był dzień pełen miłych wrażeń, który na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników.

opr. Anna Leniart

ul. Dębicka 288,

35-213 Rzeszów 

Sekretariat:

tel.: 17 748 36 12

e -mail: sekretariat@zsp10.resman.pl