Szlachetna Paczka - dziękujemy

03 stycznia 2024

Szlachetna Paczka 2023

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka!

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanej rodziny Święta Bożego Narodzenia były bardzo radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 2358.65 zł. Za uzbieraną kwotę, zakupiliśmy: kurtkę zimową, polar, ciepły sweter, koszulkę, kołdrę oraz poduszki, pościel, prześcieradło, koc, zestaw ręczników oraz obrus. W paczkach znalazło się też wiele potrzebnych artykułów m.in. środki czystości, żywność trwała, nie zabrakło też słodkości, które zostały zakupione oraz były przynoszone zarówno przez uczniów jak i rodziców do szkoły.

Udało nam się też spełnić, szczególną prośbę Pana Tomasza – była nią książka o tematyce historycznej,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepszy!