Nasza

Szkoła

Wojewódzki Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Żyraków

24 czerwca 2024
W dniu 22.06.2024  w Straszęcinie odbył się Wojewódzki Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Żyraków. W turnieju wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły których część na co dzień trenuje w grupie  Centrum Młodzieży w Rzeszowie przy UKS TKKF Sprint, które to zajęcia odbywają się w naszej szkole. Zawodnikom jako kibice towarzyszyły całe rodziny które mocno wspierały swoje dzieci w rozgrywkach, co nas bardzo cieszy.
 Turniej zakończył się dla naszych podopiecznych pozytywnie gdyż w kategorii chłopców U9 Stanisław Chochla zajął I miejsce  a Jakub Ceglarz i Filip Majkowski ex aequo zajęli miejsce III. W kategorii chłopców U13 II miejsce zajął Franciszek Trzeciak  a III miejsce zajął Jakub Ciejka. Opiekunami grup byli Pan Paweł Iwaszek oraz Pani Ewa Grala.

Gratulujemy uczniom oraz rodzicom oraz zachęcamy do dalszej pracy .