Wyniki konkursu THE BEST CHEF dla uczniów klas 6

20 kwietnia 2023

W kwietniu br. odbył się szkolny konkurs dla uczniów klas 6
The Best Chef – najlepszy kucharz.
Zadaniem uczniów było nagranie filmiku, w którym zaprezentują wykonanie ulubionej potrawy. Trudność polegała na tym, iż musieli zaprezentować to posługując się językiem angielskim. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prac, spośród których wyłoniono zwycięzców. Jury, o
ceniając prace brało pod uwagę poprawność językową/ swobodę wypowiedzi oraz wykonanie – estetykę, pomysł, efekt końcowy.
I miejsce zdobył Emmanuel Szmist – uczeń klasy 6a.
II miejsce zdobyła Julia Pastuła – uczennica klasy 6a.
III miejsce zdobyła Marianna Duży – uczennica klasy 6a.

Wyróżnienia zdobyli: Maja Adamska, uczennica klasy 6a, Weronika Bury, uczennica klasy 6a, Antoni Krupa, uczeń klasy 6a, Zuzanna Lubas, uczennica klasy 6b, Sophie Witkowska, uczennica klasy 6b, Nikola Wołowiec, uczennica klasy 6a.

Fundatorem nagród była Rada Rodziców ZSP 10 w Rzeszowie oraz Samorząd Uczniowski SP nr 4 w Rzeszowie.

GRATULUJEMY!!!