Ogólnopolska Zbiórka Żywności

20 marca 2023

Jak co roku Caritas Polska zorganizował zbiórkę żywności Tak, Pomagam! w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z naszej szkoły pełnili dyżury w dniach 17 i 18 marca 2023r. w sklepie Biedronka na ul. Leskiej 2. Uczniowie, którzy poświęcili swój wolny czas dla szczytnego celu: Michał Pazdan, Mikołaj Kawalec, Oliwia Ziemińska, Roksana Ladzińska, Krzysztof Kogut, Sylwester Chmiel, Wojciech Czach, Emilia Kwaśnik, Wiktoria Rzepka, Wiktor Janowski, Ignacy Wójcik, Szymon Babiarz, Karol Graboś, Miłosz Rusin, Miłosz Pustelniak, Amelia Mikulec, Oliwia Pukała, Jakub Bocheński, Wiktor Skała, Zuzanna Bieleń, Wiktoria Głaś, Wojciech Niedzielski, Emilka Bielecka, Kornelia Szuciak, Oliwia Siuba, Oliwia Rzepka, Lena Szostecka, Milena Dziedzic.