SUKCESY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

27 lutego 2023

Z dumą ogłaszamy, że nasza uczennica Emilia Kwaśnik zakwalifikowała się z bardzo wysokim wynikiem do III etapu Wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Uczniowie Milena Dziedzic, Emilia Kwaśnik, Wojciech Niedzielski oraz Ignacy Wójcik zakwalifikowali się do II etapu Międzyszkolnego konkursu języka angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych „Big Ben”.

Uczniowie Milena Dziedzic, Emilia Kwaśnik i Wojciech Niedzielski zakwalifikowali się do II etapu Powiatowego konkursu języka angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „English is Easy” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego.

GRATULUJEMY!!!